Technologia spawania osłon wentylatorów

Oferujemy sprawdzoną technologię zrobotyzowaną, przeznaczoną do automatyzacji procesów spawalniczych przy produkcji osłon wentylatorów. Technologia jest zrealizowana jako Kompleks Zrobotyzowany, zapewniający spawanie osłon wentylatorów w trybie całkowicie automatycznym, przy tym spoiny szczepne nie są potrzebne.   

Właściwości danej technologii: 

- Pozycjoner dwuosiowy w kompleksie zrobotyzowanym zapewnia obrót kontrolowany wyrobu spawanego w dwóch osiach, co zapewnia prawidłowe położenie wyrobów w przestrzeni dla spawania w "łódkę", a także dla spawania szwów okrężnych; 

- Wyrób zbiera się w specjalnym wyposażeniu bez poprzedniсh spoin szczepnych.

Wygląd zewnętrzny kompleksu:     


 

Fotoraport na przykładzie zrealizowanego projektu: 


 

Raport wideo na przykładzie zrealizowanego projektu: 

 

Nasi programiści posiadają unikalne doświadczenie w programowaniu i doborze spawalniczych parametrów z użyciem najnowocześniejszego spawalniczego sprzętu i technologii, co pozwala otrzymać najwyższą jakość i wydajność.

Obowiązkowo podzielimy się z Państwem własnym doświadczeniem i wykształcimy Waszych specjalistów. Nasze technologie pod klucz – to sprawdzone rozwiązania niewymagające szczegółowego opracowywania na etapie projektowym, co obniża ich ogólny koszt.

Dla dodatkowej optymalizacji  kosztów produkcyjnych nie wyłącza się również i uczestnictwo zleceniodawcy w projekcie, związane z produkcją metalowych konstrukcji i wyposażeniem kompleksu według naszych rysunków.

Konsultacja
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, podamy wstępny kosztorys usług, czas realizacji i przygotujemy indywidualną ofertę handlową zgodnie z potrzebami.