Technologia spawania cylindrów hydraulicznych

Oferujemy sprawdzoną technologię zrobotyzowaną, przeznaczoną do automatyzacji procesów spawalniczych przy produkcji cylindrów hydraulicznych. 

Technologia jest zrealizowana jako Kompleks Zrobotyzowany zapewniający spawanie cylindrów hydraulicznych w trybie całkiem automatycznym.   

Właściwości danej technologii: 

- Obecność modułu liniowego rozszerza strefę osiągalności robota spawalniczego i zapewnia jego sterowane przesuwanie;  

- Pozycjoner jednoosiowy jest wyposażony w uchwyt uniwersalny i zapewnia obrót sterowany cylindrów hydraulicznych na osi poziomej, co gwarantuje wysoką jakość spawania szwów okrężnych; 

- Podpierający wrzeciennik ma możliwość przesuwania dla fiksowania w pozycjonerze wyrobów różnych gabarytów, a długość maksymalna między tarczą uchwytową pozycjonera i podpierającym wrzeciennikiem może być różną zależnie od żądań konkretnego klienta. 

Wygląd zewnętrzny kompleksu: 


  

Raport wideo na przykładzie zrealizowanego projektu: 

 

Nasi programiści posiadają unikalne doświadczenie w programowaniu i doborze spawalniczych parametrów z użyciem najnowocześniejszego spawalniczego sprzętu i technologii, co pozwala otrzymać maksymalną jakość i wydajność.

Obowiązkowo podzielimy się z Państwem własnym doświadczeniem i wykształcimy waszych specjalistów. Nasze technologie pod klucz – to sprawdzone rozwiązania niewymagające szczegółowego opracowywania na etapie projektowym, co obniża ich ogólny koszt.

Dla dodatkowej optymalizacji  kosztów produkcyjnych nie wyłącza się również i uczestnictwo zleceniodawcy w projekcie, związane z produkcją metalowych konstrukcji i wyposażeniem kompleksu według naszych rysunków.

Konsultacja
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, podamy wstępny kosztorys usług, czas realizacji i przygotujemy indywidualną ofertę handlową zgodnie z potrzebami.